dokonalý trik

Virtuoso 2017

Detail produktu

NEJLEPŠÍ KARTY NA CARDISTRY JSOU TY, KTERÉ JSOU KE CARDISTRY PŘÍMO VYTVOŘENY.

Co je na Virtuoso tak speciální?

Jedná se o první volbu mezi nejlepšími cardistry umělci po celém světě. Karty Virtuoso nejsou známy pouze pro svoje nejlepší manipulační vlastnosti a odolnost, ale také je to jediný balíček karet, který vytvoří z vašich vějířů a flourishes něco nadpozemského, a to okamžitě. To znamená, že nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo profesionál, v obou případech Vám karty pomůžou být lepším a rychlejším ve vašich karetních manipulacích.

Balíček se pyšní vlastností Adaptive Aesthetics (adaptivní estetiky), což znamená, že reverzi (zadní strany) těchto karet se přizpůsobují každému pohybu a flourishy, který uděláte. Karty Virtuoso se točí, blikají, spojují se a dokonce mění barvy, podle toho, jak s nimi manipulujete a ukazujete je.

Každý z balíčků je vyroben v USA z toho nejkvalitnějšího materiálu, jejich výroba je pod přísnými kontrolními mechanismy a jejich základní charakteristiky jsou optimalizovány pro požadavky nejvíce respektovaných karetních manipulátorů.

Všechny výše zmíněné vlastnosti společně s nádherným grafickým zpracováním líců i robustní matné krabičky vytváří jediný opravdový balíček pro Cardistry.

Co je nového:

Nový multi-faceted design

Oceňovaná vlastnost karet Virtuoso Adaptive Aesthetics byla posunuta na zcela novou úroveň, reverz s multi-faceted designem dodává kartám proměnlivý, ale stále rytmický vzor během vašich vějířů a flourishes. Vzduch se bude díky vašim trikům barvit podle jednotlivých manipulací. Staňte se karetními umělci již dnes.

Nový design líců

Líce se dočkaly nových indexů s dvěma dvojbarevnými pruhy, které posunou vizuálnost vašeho vějíře na novou úroveň.

Nové manipulační vlastnosti

Celý balíček je tenčí, ale o to více elegantní, díky čemuž vytváří závislost na těchto kartách i u těch nejzkušenějších karetních manipulátorů.

Nová krabička

Krabička se dočkala výrazného vylepšení v designu, je více robustní a odolná.

Nová barevná kombinace

Tato edice oplývá tmavě zelenou lesní barvou a břidličnatou šedou, která dodává balíčku rozvážné sebevědomí.

BUDOUCNOST CARDISTRY PŘICHÁZÍ PRÁVĚ NYNÍ – PŘÍMO DO VAŠICH RUKOU.

Pro shlédnutí naší recenze klikněte ZDE.

Jakub

Perfektní značkový karty :)