dokonalý trik

Rainbow deck

Obtížnost triku

Detail produktu

Popis kouzla:

 1. Vyndáte balíček karet rubem nahoru. Vezmete dvě vrchní karty a ukážete jejich líce. Předáte balíček divákovi a požádáte ho, aby si myslel číslo mezi 10 a 20. Divák poté odpočítá stejný počet karet, jako bylo myšlené číslo. Na odpočítané karty položíte jednu ze svých karet lícem nahoru, abyste tak označil místo, kde se divák zastavil. Divák poté položí zbytek balíčku navrch.
 2. Poté dáte dalšímu divákovi celý balíček a řeknete mu, aby si myslel číslo mezi 15 a 25 a podle toho odpočítal karty na stůl stejně, jako to předtím udělal první divák. Stejně jako minule, položíte druhou ze svých karet lícem nahoru na divákovy odpočítané karty. Zbytek balíčku položí divák navrch.
 3. Poté vezmete celý balíček a uděláte vějíř, abyste našel dvě karty otočené lícem nahoru. Tyto dvě karty vyjmete z balíčku společně s kartami, které leží přímo nad nimi. Takto vytvořené dva páry karet položíte na stůl.
 4. Poté znovu rozhrnete balíček a ukážete ruby, které se u každé karty liší a řeknete: „Jak by to bylo neuvěřitelné, kdyby ruby vámi vybraných karet byly stejné jako u mých karet“. Otočíte je a ukáže, že jsou ruby skutečně stejné!
 5. Poté ale ještě dodáte: „Ale opravdový zázrak by byl, kdyby karty, na kterých jste se zastavili, měly stejnou hodnotu jako moje.“  A ukážete líce obou párů. A znovu jsou stejné!
 6. Nakonec řeknete: „Co mě ale opravdu zaráží je to, jak jste si mohli vybrat zrovna tyto černé karty, když zbytek balíčku jsou červené karty o stejné hodnotě pouze s odlišnými ruby.“ Zároveň otáčíte celý balíček lícem nahoru a ukazuje, že jsou skutečně všechny karty červené a mají stejnou hodnotu!

TAK JEDNODUCHÉ A PŘÍTOM TAK NEUVĚŘITELNÉ

Výhody kouzla:

 • Řadí se mezi jednoduché kouzla pro začátečníky
 • Nevyžaduje žádné složité karetní manipulace
 • Pro předvedení kouzla stačí vytáhnout balíček, který pracuje celou dobu za vás
 • Patří mezi kouzla pro děti

Co obdžíte:

 • Speciální karty určené pro tento působivý efekt
 • Český návod