Mystery Deck #2

Mystery Deck #2

dostupnost: Skladem

MYSTERY DECK

Uplynuly již dva roky, kdy jsme vyhlásili náš první a velmi úspěšný Mystery Deck Hunt. Nyní vám opět přinášíme, v pořadí již druhý Mystery Deck. Znovu jsme pro vás připravili zajímavé karetní balíčky, některé jsou velmi obtížně k dostání a pochází z našich soukromých sbírek.

Pro vás, co neznáte pojem Mystery Deck, nabízíme krátké vysvětlení. Mystery Deck ve zkratce znamená, že si zakoupíte balíček karet, ale vy předem nevíte, který konkrétní balíček obdržíte. Aby bylo překvapení ještě znásobené, tak jsme Mystery Decky zabalili do sametových pytlíků.

Mystery Deck čítá celkem 150 balíčků, a jakmile se vyprodají, tak akce Mystery Deck Hunt končí. Proto neváhejte a okuste své štěstí, máte možnost získat některý z následujících balíčků:

Navíc máte možnost získat za zlomek ceny některý z následujících exkluzivních a velice limitovaných balíčků karet (číslo v závorce určuje počet kusů z celkového množství Mystery Deck):

Využijte tuto jedinečnou příležitost, vyzkoušejte své štěstí. Nemůžete tratit. Vždy získáte balíček stejné nebo větší hodnoty, než jste zaplatili.

Pokud zakoupíte 3 a více kusů Mystery Decku, obdržíte od nás ještě navíc balíček karet Killer Bee Reload.