At the Table Live Lecture Eric Jones January 20th 2016 video DOWNLOAD

Detail produktu

Úspěšný účastník show Penn & Teller Fool Us a spoluzakladatel Lost Art Magic Eric Jones vám představuje svoji novou lekci! Tato lekce je nabitá praktickými technikami a efekty, které můžete používat každý den. Největší poklad se ale skrývá v Ericových myšlenkách, které se točí kolem teorie a správného předvádění triků.

Smoke - Máte prázdné ruce, a z ničeho nic objevíte sharpie (fixu). Řeknete divákovi, aby si při pohledu na vás představoval, jak kreslíte papír a tabák. Poté si zapálíte vaší imaginární cigaretu, a najednou se objeví kouř.

Eric Collectors Routine - Čtyři králové jsou ukázáni a další tři karty jsou podepsány a ztraceny v balíčku. Tyto podepsané karty se následně objeví mezi čtyřmi králi.

Performing With Rhythm - Eric vám sdělí tipy, jak předvádět triky s lehkostí a plynulostí.

Hellbound Spellbound - Pravděpodobně nejlepší trik z celé lekce! Super visuální několika fázová rutina s mincemi, kterou by si měl osvojit každý kouzelník s mincemi.

Self-Working Coin Trick (trik s mincemi) - Je ukázána měděná a stříbrná mince, každá je v jedné ruce. Několikrát si velice vizuálně vymění místa!

Ericův proces tvoření (Creative Process) - Eric vám napoví, jak přijít s vlatními efekty.

Impromptu coin and Hat - Půjčíte si divákovu minci a čepici. Minci si vložíte do ruky, ale ona objeví v čepici, kterou měl divák celou dobu na své hlavě.

Ishkabibble Sandwhich - Jeden z nejoblíbenějších triků Davida Blainea. Karta se velice efektně objeví mezi dvěma králi!