• Karty
  • Marbles Playing Cards
Marbles Playing Cards

Marbles Playing Cards

dostupnost: Skladem

MARBLES od Ellusionist.

Společnost Ellusionist nechala o svém zatím posledním balíčku rozhodnout své fanoušky. Ti v dlouhodobé soutěži postupně hlasovali pro různé designy karet. Z této soutěže jako vítěz vzešly karty Marbles.

Marbles mají jednoduchý, ale přitom výrazný back design, který vyniká především svým barevným provedením. Líce karet jsou kompletně upravené, od tvarů znaků po barevné schéma. Červené karty jsou zde růžové a černé karty jsou nově tmavě fialové. Zůstal tedy zachován kontrast mezi jednotlivými barvami. Obrázkové karty jsou zbavené linky.

Karty Marbles vytiskla společnost Cartamundi na speciální E7 Stock, který byl vytvořen právě ve spolupráci s Ellusionist. E7 je odpověď na crushed stock od USPCC. Marbles jsou tak velice tenké karty, ale zároveň mají zachovaný určitý stupeň pevnosti. Nemusíte se bát, karty se vám nezničí po prvním použití.

Pro porovnání: Karty tištěné na E7 Stock jsou o tolik tenčí než karty na klasickém B9 Stock (např. Copag 310), že abyste dosáhli s kartami B9 na tloušťku E7 Stocku, museli byste z balíčku vyndat celých 8 karet!