Loops

dostupnost: Není skladem
Můžete produkt objednat, ale zpracování Vaší objednávky může trvat déle, než je obvyklé.

Představte si, že v restauraci umístíte vidličku do středu stolu a po chvíli se začne z ničeho nic hýbat! Poté se najednou zastaví a divák ji může okamžitě zvednout a kompletně ji prozkoumat!

Další efekt je pro příznivce karetní magie. Předáte balík k zamíchání, který může být vypůjčený. Divák si vybere jakoukoli kartu a vrátí ji zpátky do balíčku a ten se položí na stůl. Najednou se balíček začne pomalu rozdělovat na dva menší a potom z něho nečekaně vyjede jedna karta ven! Karta se obrátí a zjistí se, že je divákova. Všechno se může ihned prozkoumat!

OBDRŽÍTE DVA SKVĚLÉ EFEKTY, KTERÉ BYLY POPSÁNY VÝŠE

8 SMYČEK (LOOPS), KTERÉ VÁM VYDRŽÍ NA VÍCE NEŽ STOVKU PŘEDSATAVENÍ

 

 • Vojta
  19.10.2018

  Musím říct, že jsem nikdy neměl v ruce lepší pomůcku, než Loops! Hodnotím jedním slovem... GENIÁLNÍ!

 • Martin
  11.7.2018

  Počítejte s tím, že obzvlášť první balení vám moc dlouho nevydrží, ale za ty peníze jsem se s nimi vyblbnul víc než dost. Přibalen odkaz na videotutoriál od tvůrce se zajímavými triky. Nejlépší je používat při slabším osvětlení, na přímém slunci nebo při silnějším světle je šance, že divák zahlédne odlesk atp.

 • Přemysl
  8.4.2016

  Loops jsou velmi praktická pomůcka, s kterými se dají dělat ohromná kouzla na "street magic". Ale pozor pro úspěch triku je důležité se velmi dobře obeznámit s používáním.

 • -
  25.11.2015

  Někdy se trhají ale sem začátečník tak to bude asi tím....