Butterfly

Butterfly

dostupnost: Skladem
749 Kč
Tento produkt se už nenachází v naší nabídce.

„Hrací karty Butterfly Vám umožní předvádět zázraky, které nebudete schopni vytvářet s žádným jiným balíčkem. Opravdová inovace v karetní magii.“ – Richard Kaufman (šéfredaktor Gennii Magazine – nejprodávanějším kouzelnickém magazínu na světě)

Unikátní design reversů těchto karet obsahuje dva odlišné systémy označení, které můžete použít odděleně, ale pokud je zkombinujete, tak vytvářejí zázraky.

KARTY BUTTERFLY VÁM UMOŽŇUJÍ ZNÁT POZICI KARET I V ZAMÍCHANÉM BALÍČKU.

Ondřej Pšenička ke kartám říká:

  • Tento systém jsem vytvořil pro své vlastní profesionální použití.
  • Je jednoduchý, logický, rychlý k přečtení a snadný k naučení.
  • Nemůžu se dočkat, až kouzelníci po celém světě budou vlastnit karty Butterfly, začnou objevovat jejich potenciál a přijdou s dalšími způsoby použití tohoto inovativního balíčku.

S TÍMTO BALÍČKEM BUDETE SCHOPNI PROVÁDĚT TRIKY, KTERÉ BYLO DOPOSUD MOŽNÉ VYTVÁŘET S BALÍČKEM, U KTERÉHO JSTE MĚLI ZAPAMATOVANÉ POŘADÍ KARET.

 

Zde Vám přinášíme několik základních efektů, které můžete s tímto balíčkem předvádět:

NEUVĚŘITELNÁ VĚŠTBA

 

Necháte zamíchat karty a jednu poté necháte vybrat diváka, bez toho aniž byste se na ně koukali. Divák si ji zapamatuje, vrátí ji zpět do balíčku a karty se poté okamžitě zamíchají znovu divákem. To vše se děje, bez toho aniž byste se na karty dívali.  Nyní si vezmete karty a bez dívání nebo jejich rozprostírání okamžitě víte, kterou kartu si divák vybral.

ZNÁTE CHYBĚJÍCÍ KARTU

 

Divák znovu zamíchá karty za zády, jednu z balíčku vyndá a za zády si ji dá do zadní kapsy. Nikdo, ani divák, neví jaká je to karta. Divák znovu zamíchá karty a předá je vám. Během několik vteřin budete vědět, jaká karta chybí a to se nepodíváte na líce a ani karty nerozprostřete.

SNÍMNUTÍ NA JAKÉKOLI VYŘČENÉ KARTĚ

 

Divák znovu zamíchá karty a jmenuje, jakoukoli kartu chce. Vy budete schopni snímnout balíček na této kartě, bez toho aniž byste karty rozprostírali jakýmkoli způsobem.

 

Při designu karet se myslelo na dva hlavní cíle:

  • Musí být spletitý a nepravidelný, aby zakryl schované označení.
  • Musí být dostatečně hezké k tomu, aby karty Butterfly jejich uživatelé upřednostnili před jinými karetními balíčky.

Karty vytiskla společnost Cartamundi z Belgie. Karetní papír je měkký, povrchová úprava je opravdu úžasná, k tomu jsou velmi odolné a kontrola kvality vytištěných karet je tak přísná, že pokud vznikla na kartě více jak 0,5 mm nepřesnost v umístění, tak je tato karta vyřazena. Motýl na přední straně krabičky je vytvořen termochromickým inkoustem. Po jeho zahřátí se tmavý motýl změní na květinového. Motýl reaguje na tělesné teplo. 

Chris Kenner – Tyto karty mění celou hru.

Daryl – Tohle je nejdůmyslnější design označených karet, který jsem kdy viděl! S tímto značeným balíčkem můžete dělat zázraky, které byste s jinými značenými balíčky nezvládli. Neskutečné… absolutně neskutečné!

Dough McKenzie – Tak zatraceně chytrý… motýli na kartách se doslova rozletí.

Héctor Mancha – nenávidím tě za to, že jsi přišel s těmito kartami.

Michael Ammar – Nádhera a brilantní design.

Jeremy Griffith – Jeden z nejkreativnějších a nejpraktičtějších designů, které jsem kdy viděl na reversech karet.

Johan Stahl – Blahopřeji všem tvůrcům karetních balíčku po celém světě. Nová éra právě začala.

Howard Hamburg – Jen si přeji, aby byl stále The Professor naživu. Nazval by tyto karty mistrovským kouskem.

Asi Wind – V současné době je spousta nových karetních designů. Nicméně tento Vám vytře zrak. Nemůžu se dočkat, až začnu prozkoumávat neomezené možnosti tohoto balíčku.

Harapan Santoto Ong – Tento balíček je moc dobrý, aby to byla pravda.

Daniel Garcia – Velmi dobrý přídavek k té méně prozkoumané cestě… SKVĚLÁ PRÁCE!

Pro shlédnutí naší recenze klikněte ZDE